MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14513182
nr 1451 3182
Skåp
teak, 1950-tal. Bredd: 785, djup: 37 cm, höjd: 87 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:37:24
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr